راهنما

باشگاه مشتریان

امروز 1 مرداد 1403

هیأت مدیره فعلی شرکت، از سال 1388 فعالیت‏های مرتبط به تولید و فروش محصولات و مقاطع فلزی را آغاز کرده ‏اند و توانسته‏ اند در طول چند سال گذشته به عنوان یک برند معتبر در صنعت فولاد جایگاه مناسبی در بازارهای داخلی و منطقه‏ ای کسب نمایند. هیأت مدیره در راستای توسعه کسب و کار، اقدام به تأسیس شرکت فولاد سلین والا در سال 1399، در شهرستان سقز نمودند.

معرفی شرکت

زمینه فعالیت شرکت فولاد سلین والا شامل صادرات انواع مقاطع فولادی به کشورهای همسایه و فروش داخلی این محصولات با برندهای سیلور وایت و کورد استیل می‏باشد. هدف نهایی این شرکت ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان به عنوان شرکای اصلی کسب و کار و ایجاد یک سازمان متعالی و منحصربفرد است، لذا این شرکت موارد زیر را سرلوحه فعالیت‏های خود قرار داده است:

ایجاد ارزش برای تأمین کنندگان
تقویت و نهادینه کردن فرهنگ کار تیمی
بکارگیری نیروی انسانی متعهد و متخصص
نهادینه کردن تفکر فرآیندگرایی در سازمان
آموزش و توسعه هدفمند و مستمر سرمایه - های انسانی
ارتقای مستمر رضایت مشتری از طریق ارائه قیمت¬های رقابتی و تحویل سریع‏تر از رقبای اصلی
درباره ما,سیلور وایت درباره ما
درباره ما,سیلور وایت درباره ما

به منظور تسریع در تحویل و ارائه خدمات گسترده ‏تر، این شرکت به راه ‏اندازی دفاتر اربیل، سلیمانیه و تهران و ایجاد انبارهای سلیمانیه، کرج و سقز نموده است و بدینوسیله توانسته ایم سهم قابل توجهی از فروش محصولات مرتبط در داخل کشور و خارج کشور را به دست آوریم.  

درباره ما,سیلور وایت درباره ما

شرکت فولاد سلین والا

( سیلور وایت )

چشم انداز ما تبدیل شدن به یک مجموعه صنعتی و تجاری فعال در منطقه خاور میانه است.

مزیت های رقابتی ما در زمینه کیفیت، قیمت و تحویل به موقع؛ موجب ایجاد ارزش های بالاتری برای مشتریان  به عنوان شرکای استراتژیک ما شده است.

مأموریت اصلی گروه صنعتی-تجاری فولاد سلین والا، فروش داخلی و صادرات محصولات فولادی به کشور های منطقه ای و فرا منطقه ای است. این شرکت آماده ایجاد اتحادهای استراتژیک با  شرکت های مطرح دنیا در راستای فروش و توزیع گسترده محصولات آنها در بازار ایران می باشد.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کارشناسی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید. شنبه تا چهارشنبه 08:00 تا 16:30 / پنج شنبه 08:00 تا 13:00

فروشنده هستید؟

تماس با واحد تامین

09101717441 - یزدان پناه

error: هشدار: محتوا محافظت می شود !!